Feel the perfect motion...
  • Kocaeli Universitesi
    Teknopark
  • +90 (262)-341-4470
Bilgi Talebi

Sektörler

MDS Motor, deneyimli Ar-Ge ekibiyle çeşitli endüstri alanlarına elektrik motoru tasarımı hizmeti sunmaktadır. Hibrit ve elektrikli araçlar, pompalar, rüzgar türbinleri, asansörler, endüstriyel robotlar, beyaz eşya ve savunma sanayi gibi uygulamalarda mühendislik hizmeti vermektedir.


Elektrikli Araç Uygulamaları

blog-image

MDS Motor, otomotiv endüstrilerinde geniş bir müşteri yelpazesiyle çalışmış hem otoyol hem de otoyol dışı uygulamalar için 3-faz, 6-faz, 9-fazlı çekiş motoru ve generatör tasarımlarının mühendislik hizmetlerini vermiştir.

Savunma Sanayi Uygulamaları

blog-image

MDS Motor, düşük hız yüksek hassasiyet ve aynı zamanda boyut/ağırlık iyileştirmelerinin gerekli olduğu savunma sanayi uygulamaları için motor tasarım hizmetleri sağlamaktadır.

Ev Aleti Uygulamaları

blog-image

Ev aletleri endüstirisinde temel gereksinim motorların düşük maliyetli olmalarıdır. MDS, ufak boyutlu, düşük maliyetli ve yüksek tork yoğunluğuna sahip sürekli mıknatıslı motorlar ile pazarda öncü ev aletleri şirketleri için motor tasarımı hizmeti vermiştir.

Endüstriyel Uygulamalar

blog-image

MDS Motor, hız, boyut ve verimliliğin önem arz ettiği kompleks endüstriyel uygulamalar için mühendislik hizmetleri sunmaktadır. Bu uygulamaların başında kompresörler, pompalar, asansörler, çerçeveli ve çerçevesiz servolar ve robotik uygulamalar gelmektedir.

Yenilenebilir Enerji Uygulamaları

blog-image

MDS Motor Ltd., hem düşük gerilim hem de yüksek gerilim yenilenebilir enerji sistemlerinde makinenin büyüklüğü, ağırlığı, güvenirliği ve verimliliği gibi temel istekler doğrultusunda generatör tasarım projeleri gerçekleştirmiştir.

Eğitim

blog-image

MDS Motor, üniversiteler ile motor tasarımı, üretimi ve yazılım satışı / desteği konusunda mükemmel bir işbirliğine sahiptir.